• Etlik Mah. Ayvalı Cad. No: 66/A Keçiören/ANKARA

Hakkımızda

Ankara'da araç kiralama sektöründe geçmişten günümüze hızla büyüyen SDR Filo Kiralama, her yıl filosunu farklı gruplarda araçlar ile genişletmekle birlikte, siz değerli müşterilerimize en iyi ve en ekonomik araç kiralama hizmetini sunmak için çalışmaktadır. Türkiye genelinde geniş araç filosuna sahip olan firmamız, eğitimli ve deneyimli personellerimizin hizmetleriyle bu hedefte yükselmeye devam edecektir. Profesyonel kadromuz ve yeni model araçlarımız ile müşterilerimizin tüm toplantı, seminer, gezi ve özel günleri gibi organizasyonlarında da yanında olmaktadır. Kaliteli hizmeti kendine ilke edinen firmamız bu yolda ilerlemeye devam etmektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz

Uzun dönem araç kiralama sektöründeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak.

Vizyonumuz

Yerli marka olarak yurt dışına da adım atmış, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir firma olmak.

Değerlerimiz

Müşteri ve çalışanlarına değer veren, dürüst, şeffaf, etik, samimi, kurumsal hizmet anlayışı.

Kiralama Koşulları

Kiralama Süresi: Filo kiralamada en düşük süre 3 aydır. Üst limit süre yoktur.Zaman aşımı firmamız ve kiralayan müşteriye bağlı olarak uyğulanacaktır.
Periyodik Bakımlar: Filo kiralama hizmetimizde kiralanan aracın bakım durumuna göre tüm düzenli bakım işi SDR Filo Kiralama tarafından karşılanır.
Sigorta Kapsamı: Kaza, hırsızlık ya da olası durumlarda SDR Filo Kiralama, zorunlu trafik sigortası ve kasko poliçesi dahilindeki tüm teminatları karşılayacaktır.
Araç Sayısı: Filo kiralama hizmetimizde araç sayısında ve cinsinde herhangibir limit yoktur. Müşteri ihtaycının karşılanması ve memnuniyetinin sağlanması asıl prensibimizdir.
Ödemeler: Ödemeler sözleşme süresi içerisinde aylık yapılır ve fatura kesim tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde tahsil edilmelidir.